Oferty pracy w Muzeum Książąt Lubomirskich

Czekamy na CV i listy motywacyjne osób, które chciałyby pracować w Muzeum Książąt Lubomirskich na stanowiskach:

1. asystenta/adiunkta/kustosza w Dziale Sztuki (termin: 17.03),
  2. asystenta/adiunkta/kustosza w Dziale Numizmatów i Pamiątek Historycznych (termin: 17.03),
  3. asystenta/adiunkta/kustosza w Dziale Głównego Inwentaryzatora Zbiorów Muzealnych (termin: 17.03, uwaga: termin przedłużony do 15.04) i
  4. Specjalisty (-stki) ds. obsługi kasy i Punktu Informacyjnego Ossolineum (termin: 31.03).
Oferta pracy na stanowisku asystenta/adiunkta/kustosza w Dziale Sztuki (17.03)
Oferta pracy na stanowisku asystenta/adiunkta/kustosza w Dziale Numizmatów i Pamiątek Historycznych (17.03)
Oferta pracy na stanowisku asystenta/adiunkta/kustosza w Dziale Głównego Inwentaryzatora Zbiorów Muzealnych (17.03, uwaga: termin przedłużony do 15.04)
Oferta pracy na stanowisku specjalisty (-stki) ds. obsługi kasy i Punktu Informacyjnego Ossolineum (31.03)